افزایش ۶۰ درصدی تولید تراکتور در کشور هدف گذاری شده است
افزایش ۶۰ درصدی تولید تراکتور در کشور هدف گذاری شده است
مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: به همت تلاشگران شرکت تراکتورسازی ایران در سال‌جاری در نظر داریم حدود ۳۵ هزار دستگاه انواع تراکتور را تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی کنیم که نسبت به تولید سال گذشته این مجموعه ۶۰ درصد افزایش خواهد داشت.

به گزارش آذرپرس به نقل از ایرنا ؛  مصطفی وحیدزاده در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت خدمات صنعتی تراکتورسازی اظهار کرد: تراکتورسازی طی یک سال اخیر گام‌های توسعه‌ای را در بخش‌های مختلف به پشتوانه کارکنان توانمند، متخصص و مهم‌تر از همه غیرتمند برداشته است.

وی افزود: تصمیم برای افزایش تولید تراکتور از ۲۲ هزار به ۳۵ هزار دستگاه نیز در همین زمینه و با همین نگرش برنامه‌ریزی شده اما باید در نظر گرفت که تولید ۳۵ هزار دستگاه تراکتور صرفاً تولید یک محصول را شامل نمی‌شود بلکه اقدامی بزرگ است که برای محقق شدن آن باید افزایش تولید در تک‌تک قطعات و فرآیندها صورت گیرد و باید زیرساخت‌هایی برای این منظور تعریف شود.

وحیدزاده تاکید کرد: خوشبختانه این مهم در تراکتورسازی ممکن شد و همزمان با افزایش تولید، زیرساخت‌ها و زمینه‌ها هم تعریف و عملیاتی شد که در کمتر مجموعه‌ای می‌توان همزمانی تولید را با فرآیند تعریف زیرساختی برای کوچک‌ترین تغییر را مشاهده کرد اما افزایش تولید تا سقف ۳۵ هزار دستگاه با این روند در تراکتورسازی کلید خورده است.

تولید یک دستگاه کابین در هفته به ۲۰ دستگاه در روز افزایش یافته است

وحیدزاده همچنین با اشاره به افزایش تولید کابین در شرکت خدمات صنعتی تراکتورسازی گفت: افزایش تولید این آپشن استراتژیکی ( امکان راهبردی ) برای محصول نهایی تراکتور در راستای مشتری مداری صورت گرفت به‌ طوریکه رقم تولید یک دستگاه در هفته به ۲۰ دستگاه در روز رسیده است.

عضو هیات مدیره گروه صنایع تراکتورسازی از شرکت خدمات صنعتی به عنوان مهم‌ترین تامین‌کننده قطعات این مجموعه نام برد و گفت: خدمات صنعتی علاوه بر تامین قطعات گروه در عرصه تولید، محصول مهمی همچون بکهو لودر را تولید و عرضه می‌کند که به تازگی به منظور ارتقاء کیفیت این محصول و به‌روزرسانی تکنولوژی این وسیله مهم صنعتی، گام‌های موثری برداشته شده است.

در پایان این جلسه از خدمات حسن بدری قدردانی و یوسف دادگر به عنوان مدیرعامل خدمات صنعتی تراکتورسازی معرفی شد.