مراسم رونمایی از «زندگی اینجاست» در تبریز برگزار می‌شود
مراسم رونمایی از «زندگی اینجاست» در تبریز برگزار می‌شود
کتاب «زندگی اینجاست» شامل کوتاهه‌هایی از زندگی آیت‌الله سیّدجواد خامنه‌ای(ره) به قلم مهدی قزلی، تازه‌ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی است که در شهر تبریز رونمایی می‌شود.

به گزارش آذرپرس ؛ کتاب «زندگی اینجاست» روایت‌هایی کوتاه از زندگی پدر رهبر معظم انقلاب، آیت‌الله سیّدجواد حسینی خامنه‌ای(ره) عالم وارسته و سالک پرهیزکار عصر خویش است که مرحوم سیدجواد خامنه‌ای فقیهی صاحب‌نظر بود که در عین برخورداری از ویژگی‌های مختلف عظمت علمی، معنوی و اجتماعی، همواره خود را از پرتگاه دنیاطلبی دور نگاه داشت و عمر نودساله‌اش را به نمونه‌ای شکوهمند از صفا و خلوص و معنویت بدل ساخت.

این کتاب تلاش می‌کند جلوه‌ها و قصه‌هایی از حیات پرچالش، اما همواره بی‌پیرایه و سراسر آرامش این عالم وارسته را در اختیارخوانندگان خود قرار دهد.

 

تبریز شهر پدری این عالم برجسته بوده و به همین مناسبت، مراسم رونمایی از این کتاب روز چهارشنبه ۱۴ تیرماه، ساعت ۱۰صبح در مسجد جامع این شهر که روزگاری محل تحصیل و تدریس و اقامه‌ی نماز آن مرحوم و پدربزرگوارش بوده است، برگزار خواهد شد.
گفتنی‌ است ، این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی، تولیت آستان قدس رضوی و حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه‌ی تبریز همراه خواهد بود.

مراسم رونمایی