موافقت هیات مدیره باشگاه تراکتور با استعفای بردیف
موافقت هیات مدیره باشگاه تراکتور با استعفای بردیف
هیات مدیره باشگاه تراکتور درخصوص جدایی قربان بردیف از سمت سرمربیگری تیم اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش آذرپرس به نقل از باشگاه تراکتور، اعضای هیات مدیره این باشگاه پس از بررسی درخواست جدایی قربان بردیف، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

“باسمه تعالی

ابتداً لازم به تاکید و یادآوری است که سیاست‌گذاری باشگاه در مباحث فنی برای فصل جاری براساس برنامه ارائه شده از سوی آقای قربان بردیف تبیین گردیده و هدف باشگاه بر مبنای همکاری بلند مدت با ایشان تعیین و تمامی شرایط لازم فراهم شده بود. امّا براساس درخواست ارائه شده از سوی آقای بردیف، بازگشت به فوتبال روسیه برای ایشان وظیفه و اجبار عنوان گردیده و خود ایشان نیز اذعان کرده‌اند که باشگاه تراکتور طی مدت همکاری فراتر از تعهدات خود در قبال کادر فنی عمل نموده و عملکرد ارکان باشگاه تراکتور در تصمیم آقای بردیف مبنی بر جدایی هیچ نقش و تاثیری نداشته است.

علی ایحال با عنایت به حُسن‌رفتار و زحمات آقای قربان بردیف طی مدت حضور در تیم، هیات مدیره باشگاه تراکتور با درخواست ارائه شده موافقت نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت دارد.

هیات مدیره باشگاه چند گزینه‌ را برای سرمربیگری در این مقطع زمانی با در نظر گرفتن مجموع شرایط از جمله قرار داشتن در جریان مسابقات و لزوم شناخت کادرفنی جدید از بازیکنان تراکتور و تیم‌های لیگ‌برتری، نسبت به بررسی برنامه‌های افراد مدنظر و مذاکره با آنان اقدام خواهد نمود و سرمربی جدید در اسرع وقت معرفی می‌شود.”

موافقت